ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині арештували частку компанії, яка належала росіянину

Кримінал 3985
Арештовані корпоративні права мають передати в управління державі
Арештовані корпоративні права мають передати в управління державі. Фото: ілюстративне freepik.com

Її розмір перевищує 96 мільйонів гривень.

У Хмельницькій області правоохоронці розслідують шахрайське заволодіння майном сільськогосподарського кооперативу. У цьому підозрюють посадовців одного з підприємств краю. Як виявилося, його співвласником є громадянин країни-агресора. За клопотанням прокуратури суд вже арештував його частку.

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, суд арештував частку росіянина у статутному капіталі підприємства. Її розмірі сягає понад 96 мільйонів гривень. Наразі триває передача арештованих корпоративних прав до Агентства з розшуку та менеджменту активів. Тобто їх передадуть в управління державі.

Фактично корпоративні права росіянина слідчі виявили під час розслідування шахрайства. А саме: заволодіння посадовцями підприємства, серед власників якого є громадянин рф, майном сільськогосподарського виробничого кооперативу.

«Слідство встановило підприємство безпідставно ухилилось від виконання своїх зобов’язань перед кооперативом, спотворюючи реальні економічні показники та прикриваючись штучною кризою у роботі», — зазначили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

До теми: Арештовані акції Хмельницькгазу передали в управління державі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую