ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Будував хату коштом держави: на Хмельниччині судитимуть заступника директора держпідприємства

Кримінал 2549
Обвинувачений завдав державі збитків на майже 300 тисяч гривень
Обвинувачений завдав державі збитків на майже 300 тисяч гривень. Фото: ілюстративне freepik.com

Чоловік розрахувався за будматеріали з каси підприємства.

Невдовзі перед судом постане заступник директора одного з державних підприємств, яке діє на території Шепетівського району. Йому загрожує від п’яти до восьми років в’язниці. Чоловіка звинувачують у заволодінні чужим майном. Використавши своє службове становище, він витратив державні кошти на будівництво власної оселі. Про це розповіли працівники Хмельницької обласної прокуратури.

За їх інформацією, обвинувачений обіймає посаду директора з фінансово-економічних питань — головного бухгалтера одного з держпідприємств. Він домовився з підприємцем про постачання 240 дерев’яних плит. Їх вартість становила майже 300 тисяч гривень. За товар службовець розрахувався коштом держпідприємства, але використав його для власних потреб — будівництва хати.

Чоловіка звинувачують одразу за кількома статтями Кримінального кодексу України. Зокрема, за частиною 4 статті 191 та частиною 3 статті 362. Йдеться про заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем і несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в автоматизованій системі.

Правоохоронці вже завершили розслідування цієї справи й передали її матеріали до суду. Якщо там доведуть провину службовця, йому може загрожувати від п’яти до восьми років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте також: Кам’янчанка купувала дрова, але стала жертвою шахраїв

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую