ye-logo.v1.2

Чоловік, який підпалив вікна сусідки через побутовий конфлікт, отримав умовний термін

Кримінал 1377
Зловмисник визнав свою провину
Зловмисник визнав свою провину. Фото: Нацполіції України

У обвинуваченого давно був конфлікт з сусідкою через спільний водогін

Суд призначив три роки позбавлення волі чоловіку, який підпалив дерев’яні вікна своєї 84-річної сусідки. Однак це покарання відтермінували з іспитовим терміном у півтора року. Про це йдеться у вироку Ізяславського районного суду.

За інформацією суду, конфлікт трапився у червні. Обвинувачений давно конфліктував з жінкою через роботу водогону. В той день він вживав алкоголь разом з товаришем. Після чого хотів попити води з крана загального користування. Однак у крані не було води, а від нього була прорита канава до господарства потерпілої.

Тож чоловік зайшов на подвір’я потерпілої. Але в її крані теж не було води. Тоді він розлютився, виламав кран і розбив шибку у вікні. На шум вибігла сусідка.

Він посварився з нею. Коли ж збирався виходити з подвір’я, побачив на підвіконні сірники та ганчірку. Чоловік запалив сірники та кинув їх на ганчірку. Після чого, підпалив й двері.

У суді обвинувачений вказав, що далі він стояв і дивився на полум`я, поки не приїхали працівники поліції, котрі і загасили пожежу. Свою провину визнав.

Саме тому суд виніс покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, але залишив обвинуваченого на свободі з іспитовим терміном в один рік та шість місяців.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую