ye-logo.v1.2

У Хмельницькому судили жінку, яка підробила паспорт

Кримінал 3350
Підробивши пластиковий паспорт, жінка намагалася по ноьому отримати документ для виїзду за кордон
Підробивши пластиковий паспорт, жінка намагалася по ноьому отримати документ для виїзду за кордон. Фото: ілюстративне з ukrinform.ua

Їй доведеться сплатити штраф, коли вирок набере законної сили.

Хмельницький міськрайонний суд розглянув справу відносно хмельничанки, яку звинуватили в підробці документів, а також використанні підробного паспорта. Жінці загрожувало до двох років обмеження волі, утім вона уклала угоду про визнання винуватості з прокурором, а відтак суд, розглянувши її, затвердив цю угоду.

Як йдеться у вироку, який оприлюднений в Єдиному державному реєстрі судових рішень, в травні 2021 року жінка, скориставшись принтером, роздрукувала на пластиковій карті завідомо неправдивий офіційний документ. А вже наприкінці листопада 2022 року вона, перебуваючи в приміщенні Хмельницького відділу управління Державної міграційної служби України у Хмельницькій області, користуючись підробкою, намагалася отримати паспорт для виїзду за кордон.

У грудні 2022 року між прокурором Окружної прокуратури міста Хмельницького та обвинуваченою була укладена угода про визнання винуватості у вчиненні кримінальних правопорушень на таких умовах. Яку ж і затвердив суд. А відтак, якщо рішення міськрайонного суду вступить у дію (його ще може хтось оскаржити), то жінці доведеться заплатити штраф 1700 гривень.

Читайте також: Чоловіка, який ошукав бабусю на 11 тисяч доларів, засудили до шести років

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую