ye-logo.v1.2

Хмельницький суд покарав колишнього посадовця ДСНС за хабар від знайомого підприємця

Кримінал 3076
Чоловік отримав 14 тисяч 500 гривень хабаря за погодження документації
Чоловік отримав 14 тисяч 500 гривень хабаря за погодження документації. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Чоловіка оштрафували на 51 тисячу гривень.

Суд визнав винним у хабарництві колишнього начальника відділу техногенної безпеки Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області. Чоловік отримав від свого знайомого підприємця з Дніпра понад 14 тисяч гривень. За ці кошти він допоміг погодити документацію, яку той розробляв для Хмельницької атомної електростанції. За це експосадовця оштрафували й заборонили протягом року займати певні посади.

За інформацією пресслужби Хмельницького міськрайонного суду, на керівній посаді засуджений пропрацював недовго. Його призначили лиш у червні 2021-й у грудні того ж року він погодився взяти хабар від свого знайомого підприємця з Дніпра.

Останній розробляв План локалізації і ліквідації аварій хімічного цеху Хмельницької АЕС. Щоб погодити готову проєкту документацію, він платив так звані гонорари своїм знайомим чиновникам з ДСНС.

Частину коштів за власні послуги експосадовець запропонував перерахувати на рахунок підставної фізичної особи-підприємця, а іншу — на особистий картковий рахунок. Як тільки підприємець отримав кошти за договором із Хмельницькою АЕС, то розрахувався й з обвинуваченим.

Загалом з грудня 2021-го до березня 2022 року чиновник отримав від знайомого 14 тисяч 500 гривень хабаря. Цьогоріч наприкінці січня Генпрокуратура та обвинувачений уклали угоду, за якою він повністю визнав свою провину.

Тож Хмельницький міськрайонний суд затвердив цю угоду та призначив покарання експосадовцю ДСНС. А саме: 51 тисяча гривень штрафу з позбавленням права протягом року займати певні посади чи займатися певною діяльністю.

«Внесену за обвинуваченого заставу в сумі 124 тисячі 50 гривень після набрання вироком законної сили повернуть заставодавцю. На вирок може бути подана апеляційна скарга до Хмельницького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення», — додали у пресслужбі міськрайонного суду.

До теми: Колишніх посадовців Держпраці у Хмельницькій області підозрюють у зловживанні владою

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую