ye-logo.v1.2

На Хмельниччині посадовицю сільради підозрюють у незаконній приватизації землі

Кримінал 1902
Загальна площа землі становить понад дев
Загальна площа землі становить понад дев'ять гектарів. Фото: ілюстративне freepik.com

Їй може загрожувати до шести років в’язниці.

Виконувачку обов’язків голови однієї зі сільських рад Кам’янець-Подільського району підозрюють у незаконній приватизації п’яти ділянок. Підробивши документи, вона передала комунальну землю у власність кількох людей.

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, підозрювана підробила рішення сесії сільради. На його підставі кілька громадян набули право приватної власності на п’ять комунальних земельних ділянок. Їхня загальна площа перевищує дев’ять гектарів.

«Наразі земельні ділянки арештовано. Окружна прокуратура заявила цивільні позови про повернення землі у комунальну власність. Один позов вже задоволено», — зазначили у пресслужбі прокуратури.

А посадовиці правоохоронці тепер оголосили підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: частиною 2 статті 364 (службове підроблення) та частиною 2 статті 366 (зловживання владою). Найсуворіше покарання, яке їй може загрожувати — від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади протягом трьох років, зі штрафом від 8 тисяч 500 до 17 тисяч гривень.

Читайте також: У Хмельницькому районі незаконно орендували частину військового полігону

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую