ye-logo.v1.2

На Ізяславщині ґвалтівника дитини довічно ув’язнили

Кримінал 2662
Оскільки чоловіка вже притягували до відповідальності за подібні злочини, тепер йому довіку доведеться залишитися за ґратами
Оскільки чоловіка вже притягували до відповідальності за подібні злочини, тепер йому довіку доведеться залишитися за ґратами. Фото: pixabay.com

Чоловік раніше вже відбув покарання за зґвалтування своєї доньки, тепер – за зґвалтування падчерки.

На Хмельниччині ґвалтівника 11-річної дівчинки засудили до довічного позбавлення волі. Чоловік подав апеляцію, однак вирок суду залишили без змін. Про це повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.

«Прокурори в суді довели, що вперше вітчим зґвалтував дитину, коли їй було 11 років. Чоловік змушував мовчати падчерку, погрожуючи розправою над нею та її матір’ю. Злякавшись за життя матері, дівчинка наважилась зателефонувати у поліцію», йдеться у повідомленні.

Раніше чоловік вже відбув 10 років ув'язнення за зґвалтування власної доньки.

Всупереч невизнанню ґвалтівником своєї вини, прокурор у суді першої інстанції довів його винуватість. У грудні 2022 року Ізяславський районний суд виніс йому вирок – довічне позбавлення волі. Цей вирок сторона захисту оскаржила в апеляційному порядку.

Хмельницький апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, залишив без задоволення апеляційну скаргу захисника, а вирок суду першої інстанції без змін. Відомості щодо засудженого будуть внесені до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх осіб.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую