ye-logo.v1.2

За вбивство «конкурентки» мешканку Городка засудили до 7 років

Кримінал 1367
За вбивство ревниву жінку засудили до семи років
За вбивство ревниву жінку засудили до семи років. Фото: ілюстративне: Pixabay.com

Жінка приревнувала суперницю до свого співмешканця.

Суд визнав винною городочанку у смертельному пораненні знайомої, яку вона приревнувала до свого співмешканця під час спільного розпиття спиртних напоїв. Про це повідомили у Сатанівській громаді.

«За даними слідства, напередодні трагедії обвинувачена, її співжитель та потерпіла в будинку співжителя вживали спиртні напої. Під час спільного застілля між обвинуваченою та потерпілою виникла сварка, в ході якої жінка намагалася вигнати з будинку співжителя потерпілу, однак їй це не вдалося. Наступного дня конфлікт між ними продовжився, і обвинувачена, на ґрунті ревнощів… умисно цілеспрямовано нанесла потерпілій один удар кухонним ножем в життєво важливий орган – в грудну клітину. Проникаюче ножове поранення грудної клітини з пошкодженням серця виявилося для потерпілої смертельним», – йдеться у дописі громади за підписом заступника керівника окружної прокуратури Віталія Прокопчука.

Також повідомляють, що в ході досудового розслідування та судового розгляду городочанка вину не визнала та заперечила свою причетність до вчинення цього злочину. Проте представник прокуратури в суді довів її вину. Відтак, колегія суддів Ярмолинецького районного суду ухвалила обвинувальний вирок та призначила покарання – 7 років ув’язнення.

Читайте також: На Хмельниччині оштрафували маму школяра за те, що син показував непристойні жести в бік вчителя

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую