ye-logo.v1.2

Хмельничанин, який відлупцював палкою підлітків, сплатить моральну шкоду та відпрацює на благо громади

Кримінал 1358
У суді обвинувачений розповів, що побив потерпілих з виховною метою
У суді обвинувачений розповів, що побив потерпілих з виховною метою. Фото: sud.ua

Дітям було страшно й синці боліли ще кілька днів.

Суд зобов’язав мешканця Хмельницького сплатити 60 тисяч гривень моральної шкоди за завдання тілесних ушкоджень трьом малолітнім хлопцям. Крім того, чоловік має відпрацювати двісті годин громадських робіт. Про це йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Інцидент трапився у серпні минулого року. Обвинувачений шукав хлопців, які нібито образили його сина.

Як розповів у суді один з потерпілих, він прогулювався з друзями й вони зайшли у закинутий контейнер. Під`їхав незнайомий чоловік, та викрикуючи «хто бив мого сина?», почав усіх лупцювати палицею. Цей потерпілий перебував найближче до входу, тож першим отримав близько п'яти ударів: по нозі, сідницях і спині.

«Інших хлопців обвинувачений намагався вдарити в контейнері, але промахувався, а вийшовши на вулицю продовжив їх бити там. Коли усі втікали, обвинувачений наздоганяв їх на автомобілі і було враження, що хоче скоїти наїзд. Дітям було страшно і синці боліли ще кілька днів», — зазначено у вироку.

Обвинувачений свою вину визнав частково. Він розповів, що дійсно побив палицею потерпілих, однак робив це з виховною метою, адже вони цькували його сина.

Суд призначив покарання обвинуваченому у вигляді 200 годин громадських робіт. Також він має сплатити по 20 тисяч гривень компенсації кожному з трьох потерпілих.

Раніше сайт "Є" писав, що у Хмельницькому суд оштрафував маму, чий син цькував однокласника, на 850 гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую