ye-logo.v1.2

Кам’янчанин намагався незаконно вивезти пасинка в Польщу

Кримінал 2026
Правоохоронці завадили виїхати чоловіку за кордон на підставі підробного документу
Правоохоронці завадили виїхати чоловіку за кордон на підставі підробного документу. Фото: Хмельницька обласна прокуратура

Підставою для виїзду мало б бути підроблене пенсійне посвідчення.

Прокурорами Хмельницької обласної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно 55-річного кам’янчанина за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 1 ст. 332 КК України). Про це повідомили в пресслужбі відомства.

«За даними слідства, маючи законні підстави для виїзду за кордон та достовірно знаючи про обмеження щодо виїзду з України чоловіків на період дії воєнного стану, обвинувачений вирішив переправити до Польщі свого пасинка, - йдеться в повідомленні прокуратури Хмельницької області. - Для реалізації задуманого він використав фіктивні документи, а саме підроблене пенсійне посвідчення, яке надавало його власнику право безперешкодного виїзду за межі країни».

Коли ж вітчим із пасинком рухались у напрямку кордону, їх викрили правоохоронці. Тепер чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років.

Читайте також: Трьох ексвійськових з Хмельниччини підозрюють у держзраді

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую