ye-logo.v1.2

Поліція відкрила справу щодо жорстокого поводження з ведмедем у зоокуточку в Хмельницькому

Кримінал 2121
У поліції кажуть, що після офіційного підтвердження уповноваженими організаціями невідповідності умов утримання тварини існуючим вимогам ведмедя перевезуть у центр реабілітації бурих ведмедів на Закарпатті
У поліції кажуть, що після офіційного підтвердження уповноваженими організаціями невідповідності умов утримання тварини існуючим вимогам ведмедя перевезуть у центр реабілітації бурих ведмедів на Закарпатті. Фото: з фейсбуку поліції

Якщо факт підтвердиться, тварину перевезуть у центр реабілітації бурих ведмедів на Закарпатті.

У Хмельницькому правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною.

Як повідомляють в секторі комунікації Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області, під час моніторингу соціальних мереж працівники поліції виявили публікацію, в якій йшлося про неналежні умови утримання ведмедя у зоокуточку на території парку культури і відпочинку імені Михайла Чекмана.

«За цим фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці проводять досудове розслідування», - повідомляють в поліції.

Додають, що після офіційного підтвердження уповноваженими організаціями невідповідності умов утримання тварини існуючим вимогам ведмедя перевезуть у центр реабілітації бурих ведмедів на Закарпатті.

Додамо, що раніше перевірку умов проживання бурого ведмедя Балу в зоокутку в парку Чекмана ініціювали в у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, відреагувавши на скарги зоозахисників.

Додамо, раніше у парку Чекмана жили також батьки ведмедя Балу – ведмеді Аліса і Тімка. Восени 2019 року їх відвезли з Хмельницького до реабілітаційного центру, що в Запорізькій області. А навесні наступного року клишоногих відправили за кордон. Тварин перевезли до центру реабілітації бурих ведмедів «Libearty», що в Румунії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую