ye-logo.v1.2

Хмельницькі ведмеді Аліса і Тімка «збираються» у подорож до Румунії

Суспільство 2473
Наразі Аліса і Тімка мешкають у реабілітаційному центрі, що в Запорізькій області. Фото: надане Анною Масяч
Наразі Аліса і Тімка мешкають у реабілітаційному центрі, що в Запорізькій області. Фото: надане Анною Масяч

Клишоногі житимуть в центрі реабілітації бурих ведмедів «Libearty».

Восени 2019 року хмельницькі ведмеді Аліса і Тімка, які мешкали у парку імені Чекмана, змінили прописку. Клишоногих відвезли до реабілітаційного центру, що в Запорізькій області. Тоді, остаточне місце проживання тварин було ще невідоме.

Сьогодні засновник благодійного фонду «Нейтон» Анна Масяч повідомила сайту «Є», що незабаром Аліса і Тімка поїдуть за кордон.

«Днями Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України надало дозволи на експорт Аліси і Тімки до центру реабілітації бурих ведмедів «Libearty», що в Румунії. Усі необхідні документи, які було потрібно ми зібрали. Залишилося лише отримати дозвіл від румунської сторони. На днях Тімку стерилізують. Це є однією з вимог для транспортування. Думаю, у жовтні ведмеді вже будуть жити у своїй новій домівці», - каже Анна Масяч.

Мандрівка ведмедів до нового центру становитиме близько 15 годин. Для цього з Польщі буде орендована спеціальна вантажівка з кондиціонером.

«Ціна транспортування чимала. Потрібно понад 4 тисячі доларів. Левова частка цих коштів піде на оренду автомобіля. Виявляється, що в Україні немає водія, який би мав відповідну ліцензію на транспортування тварин. Тому ми мусили шукати його за кордоном», - каже Анна Масяч.

Нагадаємо, 19 жовтня минулого року, хмельницьких ведмедів забрали до реабілітаційного центру, що в Запорізькій області. В хмельницькому зоокуточку залишився лише один клишоногий - ведмежа Аліси та Тімки - Балу.

Читайте також: Життя поза кліткою: як четверо ведмедів звикають до життя в реабілітаційному центрі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую