ye-logo.v1.2

Працівника ТЦК, який погорів на хабарі, засудили до штрафу

Кримінал 1245
Під час суду обвинувачений визнав свою провину та зізнався, що погодився надавати допомогу через свої зв
Під час суду обвинувачений визнав свою провину та зізнався, що погодився надавати допомогу через свої зв'язки з лікарськими установами. Фото: ілюстративне yaizakon.com.ua

Посадовець за 4,5 тисячі доларів взявся допомагати військовозобов'язаному чоловікові отримати документи про непридатність до служби.

У Хмельницькому суд виніс вирок працівнику територіального центру комплектування (ТЦК), який, за звинуваченням, за гроші мав допомогти військовозобов'язаному чоловікові уникнути призову.

Як йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду, 32-річний посадовець за 4,5 тисячі доларів взявся допомогти військовозобов'язаному чоловікові отримати документи про непридатність до служби. За це його оштрафували на 85 тисяч гривень.

Під час суду обвинувачений визнав свою провину та зізнався, що погодився надавати допомогу через свої зв'язки з лікарськими установами. Правоохоронці затримали його 11 серпня після отримання грошей.

Наразі суд виніс обвинуваченому вирок та призначив йому штраф - 85 тисяч гривень. Заставу в розмірі 215 тисяч гривень, яка була внесена підсудним на час слідства, йому повернуть.

Читайте також: Державне бюро розслідувань виявило на Хмельниччині незаконно приватизовану землю, що належить Міноборони

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую