ye-logo.v1.2

Правоохоронці Шепетівщини розслідують чергові випадки шахрайств

Кримінал 526
У поліції радять не переходити за сумнівними посиланнями та не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах
У поліції радять не переходити за сумнівними посиланнями та не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах. Фото: ілюстративне з freepik.com

Потерпілі втратили гроші, намагаючись отримати фінансову допомогу.

Минулої доби до поліції звернулося двоє мешканців Шепетівки, які стали жертвами псевдоблагодійників.

«30-річна шепетівчанка в соціальній мережі натрапила на посилання про надання фінансової підтримки багатодітним сім'ям. Перейшовши на сайт, вона ввела реквізити своєї банківської картки, після чого з її рахунку зникло 8600 гривень, - повідомили в Шепетівському райуправлінні поліції. - Ще один потерпілий – 55-річний житель Шепетівки, намагався оформити виплату від нібито міжнародної організації через популярний месенджер. Натомість втратив власні 5100 гривень».

Слідчі розпочали кримінальні провадження за обома фактами шахрайства.

У поліції вкотре радять неухильно дотримуватися наступних порад, щоб не стати жертвами подібних шахрайств:

• Отримувати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел — сайтів міністерств, відомств і т.п. Ніяких соціальних мереж і месенджерів.
• Уважно перевіряти адресу офіційного сайту, адже один непомітний символ може означати, що ви потрапили на фальшивий сайт, створений спеціально для шахраювання.
• Не переходити за сумнівними посиланнями та не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.
• Якщо ж фінансову інформацію розголошено, негайно звернутись до банку та заблокувати картку (номер «гарячої лінії» — на звороті картки).
• У разі підозри на шахрайські дії невідкладно повідомляти до поліції.

Читайте також: Мешканка Ізяслава повірила шахраю та втратила гроші

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую