ye-logo.v1.2

Судитимуть двох в'язнів, які організували наркобізнес в колонії на Хмельниччині

Кримінал 484
Викрили в
Викрили в'язнів, які координували постачання та збут наркотиків на території виправної колонії. Фото: Хмельницької обласної прокуратури

Їм загрожує від 9 до 15 років ув'язнення.

На Хмельниччині судитимуть двох в'язнів, які координували постачання та подальший збут наркотиків на території Райківецької виправної колонії. Як повідомляють в пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури, чоловіки були призначеними так званими «смотрящим за зоною» та «смотрящим за транзитом».

«Будучи «уповноваженими» наглядати за дотриманням загальноприйнятих в злодійських колах законів поведінки, вони особисто здійснювали вплив на злочинну діяльність у виправній колонії, розподіляли кошти та майно, координували потрапляння та подальший збут на території установи наркотичних засобів та психотропних речовин», - йдеться у повідомлені.

У березні чоловікам оголосили підозру за частинами 2,3 статті 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Наразі в'язням оголошено підозру за частиною 2 статті 255-1 Кримінального кодексу України, якщо їх визнають винними їм загрожує від 9 до 15 років ув'язнення.

Читайте також: У хмельничанина вилучили наркотиків на 3 мільйони гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую