ye-logo.v1.2

Підприємця з Дунаєвеччини, який випалював деревне вугілля в бочках, судитимуть

Кримінал 3587
Землю забруднювали концентрованою смолою
Землю забруднювали концентрованою смолою. Фото: поліції Хмельницької області

Протягом 8 років така діяльність нанесла непоправної шкоди землі, де було організоване виробництво.

На Кам'янеччині судитимуть підприємця, який протягом 8 років забруднював ґрунт шкідливими речовинами. Як повідомляють в секторі комунікації Головного управління Нацполіції області, він встановив 8 бочок для вироблення деревного вугілля та не дотримувався правил утилізації відходів, забруднюючи землю концентрованою смолою.

«47-річний житель Дунаєвеччини, починаючи з 2016 року, за усною домовленістю зі своїм знайомим, орендував його земельну ділянку, яка розташована у селі Лисогірка Смотрицької громади. Незважаючи на те, що ділянка призначена лише для сільського господарства, зловмисник розмістив на ній 8 металевих конструкцій для переробки деревини. Під час огляду місця події слідчі встановили, що під час термічної обробки деревини усі відходи у вигляді концентрованої смоли потрапляли у ґрунт», - зазначають в поліції.

За цим фактом правоохоронці оголосили чоловіку підозру у вчиненні правопорушень, передбачених частиною 1 статті 254 (Безгосподарське використання землі, що спричинило виведення земель зі сільськогосподарського обороту) та частиною 1 статті 239 (Забруднення земель речовинами та відходами, шкідливими для довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля) Кримінального кодексу України. Наразі кримінальне провадження вже направили до суду.

Читайте також: Славутчанина, який займався переробкою зброї на бойову для продажу, відправили до в'язниці

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую