ye-logo.v1.2

Голову сільради на Хмельниччині засудили до 7 років в'язниці за фальсифікацію документів на землю

Кримінал 791
Судом визнано - екочільниця сільради підробила документацію на землю
Судом визнано - екочільниця сільради підробила документацію на землю. Фото: Ілюстративне, shutterstock.com

Вона свою вину не визнала.

 Ізяславський районний суд завершив розгляд і виніс вирок у справі щодо зловживання службовим становищем колишньою головою Сахновецької сільради. Посадовицю визнали винною у фальсифікації документів на передачу в приватну власність 15 гектарів землі. Про це стало відомо з реєстру судових рішень. 

Як пише ZAXID.NET, мова йде про Світлану Власюк, яка з листопада 2015 року по листопад 2020 року перебувала на посаді Сахновецького сільського голови. У серпні 2020 року вона підробила витяги з рішення сесії сільської ради щодо відведення 15 га земельної ділянки вартістю 963 тисячі гривень у приватну власність осіб - серед них був її чоловік.

Депутати, які тоді засідали на сесії, у суді «підтвердили, що на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність не виносилось та шостою сесією сільської ради не вирішувалось». Однак посадовиця свою вину не визнала.

У судовій залі вона зазначила, що жодної зацікавленості у підроблені документів у неї нібито не було. Однак, чому на зазначених витягах були її підписи – не пояснила.

Колишню очільницю Сахновецької сільської ради визнали винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 15, частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України. Їй призначили покарання у вигляді семи років позбавлення волі, а також конфіскації усього майна, крім житла. Рішення ще можна оскаржити в апеляційному суді.

Читайте також: На Хмельниччині затримали забудовника, який міг замовити вбивство конкурента

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую