ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Придбай сертифікат “Військовий” - допоможи армії!

Допомога 5455

Кошти від реалізації казначейських зобов'язань спрямують на підтримку української армії.

“Ощадбанк” пропонує українцям альтернативний спосіб підтримки армії казначейські зобов’язання «Військові» серії В. «Військові» казначейські зобов’язання випустило Міністерство фінансів України. Їх вартість одна тисяча гривень, з відсотковою ставкою 7% річних та сплатою купонів кожні шість місяців. Розмір доходу за кожним купоном є фіксованим і становить 35 гривень. Загальний обсяг випуску цих цінних паперів становить 100 мільйонів гривень із строком обігу 24 місяці.

“Сьогодні в Україні створюється дійсно народна армія, яка відроджується і зміцнюється за допомогою простих українців. Отже, «Військові» сертифікати це ще один надійний та ефективний спосіб для небайдужих українців зробити власний внесок у зміцнення обороноздатності та боєготовності Збройних сил України”, переконаний голова правління “Ощадбанку” Андрій Пишний.

Придбати “Військові” казначейські зобов’язання можна у будь-якій філії “Ощадбанку” на всій території України. У перший день казначейські зобов’язання продаються за номінальною вартістю, а в наступні дні їх розміщення здійснюється за вартістю продажу, яка зростає з урахуванням накопиченого доходу: чим ближчий час купонної виплати, тим вища ціна продажу.

З переліком установ Ощадбанку, де можна придбати казначейські зобов’язання, та іншою корисною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті "Ощадбанку", а також у контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую