ye-logo.v1.2

«Ми приїхали до своїх, коли з передової везли двох двохсотих та трьох трьохсотих», – Віталій Кропивницький

Допомога 2936
Бійцям передали прапор України, який потім повернеться до депутатів
Бійцям передали прапор України, який потім повернеться до депутатів. Фото: Ігоря Волошина

Делегація з Городка, на чолі з головою райдержадміністрації, завезла на Схід будівельників та допомогу.

14 годин у дорозі, 1200 кілометрів, 12 осіб і тонна вантажу. І це лише в однин бік. У бік війни. Минулих вихідних Городоцька делегація з волонтерів, будівельників та й самих військових побували на Сході.
Віталій Кропивницький – перший із голів РДА поїхав туди, де зараз будують оборонні споруди будівельники Хмельниччини. Каже поїхав, тому що одна із трьох організацій-підрядників, які там працюють, з Городоччини.
«Уряд на будівництво фортифікаційних об’єктів виділив 850 мільйонів. Хмельниччина будує їх у декількох районах Донецької області, зокрема, у Добропільському. Кожен район зараз долучається до таких робіт, адже обороноздатність нашої країни та її захист від агресії – це питання не лише Сходу, а всіх нас. Ми довезли будівельників, щоб пришвидшити будівництво оборонних споруд. Також принагідно завезли майже тонну допомоги і будівельникам, і військовим 30-ї окремої механізованої бригади», – розповідає Віталій Кропивницький.

Віталій Кропивницький: "Захист країни від агресії – це питання не лише Сходу, а всіх нас".

З Городоччини на Сході зараз перебуває чимало військових, а тепер ще й близько двох десятків будівельників.
«Я тривалий час воював саме в 30-ці. А зараз, коли у відпустці, поїхав на Схід у якості будівельника. Неодноразово особисто відвозив допомогу і в Артемівськ і в свою рідну бригаду. А цього разу ми випали у вечірню пору, та й ще у період оголошення бойової тривоги, коли хлопці саме вели бій», – каже Руслан Бодяк.
За його словами, на територіях, які вже звільнені від ворога, в основному страшна тиша, не видно людей, не чути музики, сміху, дитячого щебету, жодного ліхтаря… Одним словом – земля, випалена війною. На інший частині східних областей, навіть під час так званого перемир’я йде повноцінна війна.
«Коли ми приїхали до наших хлопців у 30-ку, з передової саме везли двох вбитих та трьох поранених. Військові лише декілька хвилин поспілкувалися з нами, подякували жителям Городоччини, освітянам, дітям за важливу для них допомогу, і знову пішли в бій», – каже Віталій Вікторович.

Оборонні споруди на Сході країни будують близько двадцяти городоччан.

Городоччани залишили своїм землякам-військовим прапор України, на якому бійці обіцяли, коли "відстріляються", залишити свої підписи та побажання. А прапор цей, каже голова райдержадміністрації, урочисто піднімуть перед відкриттям засідання сесії Городоцької районної ради, щоб він ще раз нагадав тим, хто на посадах та при владі, що країну захищає і розвиває кожен на своєму місці: бійці на Сході, а депутати та чиновники - в тилу. 
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую