ye-logo.v1.2
26 Травня, 2019

Родина загиблого кіборга Івана Зубкова отримає квартиру у Хмельницькому

Даша ПАСТЕРНАК Допомога 3056 1
Сертифікат та юридичні документи на право власності житла отримали родичі Героя Івана Зубкова
Сертифікат та юридичні документи на право власності житла отримали родичі Героя Івана Зубкова . Фото: http://khm.depo.ua

Сертифікат на двокімнатну квартиру у місті вдові вже вручили.

У Хмельницькому волонтери і меценати заклали капсулу під фундамент нової багатоповерхівки. Будинок матиме ім’я Героя України Івана Зубкова. Про це повідомляє канал “2+2”. Уже наступного року, коли його зведуть, сюди зможе переїхати його дружина з 2-річною та 12-річною доньками.

На освячення символічної капсули та закладання каменя приїхали військові товариші “Краба” Івана Зубкова. Як пише Depo.Хмельницький, хлопців відпустили з фронту на кілька днів заради цих урочин. Про кіборга товариші кажуть: він був одним із тих, хто до останнього захищав донецький аеропорт. Він правильно мислив, знав підхід людей. Його всі поважали, як командира та завжди слухали.

Уже у другій половині наступного року родина зможе в'їхати у квартиру

“Підприємці обіцяють вже у другому кварталі наступного року передати сім'ї Івана Зубкова ключі від уже готової квартири. Право власності оформили на неповнолітніх доньок, - йдеться у повідомленні видання. - Ірина, вдова Героя, не сподівалася на такий подарунок, а Валя - старша донька, мріє про нове життя в обласному центрі, з новими можливостями”.

На закладення каменя приїхали товариші "Краба", які з ним воювали під донецьким аеропортом

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Михайло Цимбалюк 04.09.2015 19:16

На разі це ніщо інше як свавілля. Власник землі не має містобудівних умові і обмежень на спорудження тут багатоквартирного будинку. Проти того створюється вже друга місцева ініціатива. Ганьба тим, хто експлуатує ім'я загиблого захисника Вітчизни.

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео