ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Родина загиблого кіборга Івана Зубкова отримає квартиру у Хмельницькому

Допомога 3850
Сертифікат та юридичні документи на право власності житла отримали родичі Героя Івана Зубкова
Сертифікат та юридичні документи на право власності житла отримали родичі Героя Івана Зубкова . Фото: http://khm.depo.ua

Сертифікат на двокімнатну квартиру у місті вдові вже вручили.

У Хмельницькому волонтери і меценати заклали капсулу під фундамент нової багатоповерхівки. Будинок матиме ім’я Героя України Івана Зубкова. Про це повідомляє канал “2+2”. Уже наступного року, коли його зведуть, сюди зможе переїхати його дружина з 2-річною та 12-річною доньками.

На освячення символічної капсули та закладання каменя приїхали військові товариші “Краба” Івана Зубкова. Як пише Depo.Хмельницький, хлопців відпустили з фронту на кілька днів заради цих урочин. Про кіборга товариші кажуть: він був одним із тих, хто до останнього захищав донецький аеропорт. Він правильно мислив, знав підхід людей. Його всі поважали, як командира та завжди слухали.

Уже у другій половині наступного року родина зможе в'їхати у квартиру

“Підприємці обіцяють вже у другому кварталі наступного року передати сім'ї Івана Зубкова ключі від уже готової квартири. Право власності оформили на неповнолітніх доньок, - йдеться у повідомленні видання. - Ірина, вдова Героя, не сподівалася на такий подарунок, а Валя - старша донька, мріє про нове життя в обласному центрі, з новими можливостями”.

На закладення каменя приїхали товариші "Краба", які з ним воювали під донецьким аеропортом

Коментарі:

Михайло Цимбалюк 04.09.2015 19:16

На разі це ніщо інше як свавілля. Власник землі не має містобудівних умові і обмежень на спорудження тут багатоквартирного будинку. Проти того створюється вже друга місцева ініціатива. Ганьба тим, хто експлуатує ім'я загиблого захисника Вітчизни.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую