ye-logo.v1.2

Подолян просять допомогти дочці бійця АТО, яка потрапила у ДТП на Ізяславщині

Допомога 6012
Волонтери просять допомогти врятувати донечку нашого захисника
Волонтери просять допомогти врятувати донечку нашого захисника. Фото: із Фейсбуку

Дівчина отримала важкі травми тазобедреного суглоба і черепа голови.

Учора, 17 жовтня, на автодорозі Ізяслав – Білогородка в центрі села Клубівка сталася ДТП. Тоді легковий автомобіль "Ford Escort "здійснив наїзд на бордюр, зіткнувся з автобусною зупинкою і загорівся. Рятуваники витягли із автівки трьох осіб. Серед них була 20-річна Вероніка Барладяну, дочка демобілізованого бійця АТО.

“Сталась біда з донькою нашого бойового побратима, земляка з Ізяславщини, демобілізованого бійця 17 бату 57 бригади, інваліда війни ІІ-ї групи (три надважких поранення під Зайцевим) Барладяну Руслана (позивний “Бумер”), - пише на своїй сторінці у Фейсбуці ГО Мистецька сотня "Гайдамаки". - 20-річна Вероніка вчора, повертаючись з Ізяслава до села Клубівка, потрапила в страшну аварію! Отримала важкі травми тазобедреного суглоба і черепа голови. Лікарі хмельницької обласної лікарні зараз боряться за її життя і подальший стан здоров'я. Поки що транпортування в інші медичні заклади (котрі спеціалізуються на такого роду травмах) не можливе!Сім'я Вероніки і ми благаємо вас про допомогу!Ще не відомо скільки потрібно коштів на операції і на все інше, та неважко здогадатись, що лікування буде важким, довготривалим і дорогим”.

Номер картки Приват Банку : 4149499645584820 мама Барладяну Лариса Миколаївна та її номер телефону 097 065 85 36 (інформація про картку і всі координати достовірна!).

Також волонтери просять зловмисників не зламувати банківські картки, бо всі вони надійно захищені. Натомість, закликають допомогти чи гривнею, чи молитвою.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую