ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Допомоги потребує 15-річний ліцеїст із Старокостянтинова

Допомога 5542
Сергію потрібні гроші на продовження лікування
Сергію потрібні гроші на продовження лікування. Фото: із Фейсбуку

Хлопцю потрібні кошти на продовження лікування.

У 15-річного Сергія Швеця із Старокостянтинова лікарі діагностували саркому (рак кістки) 4 стадії з метастазами. Ще навесні волонтери ГО Мистецька сотня "Гайдамаки" ініціювали благодійний концерт, на якому збирали кошти на лікування школи. Допомагає Сергієві його земляк – Артем Харченко, який уже подолав важку хворобу.

“Сергій Швець - юнак-ліцеїст, котрий мріє стати військовим і захищати свою Батьківщину. Всі його мрії ще можуть здійснитись, якщо ми допоможемо врятувати йому життя! Артем Харченко добре знає, що - таке боротись за можливість "БУТИ"!... Тому власноруч взявся допомагати своєму земляку видужати. Особисто Артем і ми, "Гайдамаки" благаємо вас усіх, перерахувати хоч 10 грн, хоч 1, хоч просто подзвоніть і підтримайте матір Сергія, а краще помоліться за нього”, - пишуть волонтери ГО Мистецька сотня "Гайдамаки" на своїй сторінці у Фейсбуці.

Додають, що Сергій уже отримав 7 доопераційних курсів хіміотерапії, був успішно прооперований (операція по видаленню ураженої кістки та протезуванню колінного суглоба). Довгих три місяці боролись за те, щоб залишити ногу живою, не ампутувати.

“І ось, дякувати Богу, все вийшло. Сергій вже готується до наступного блоку хімії, на котрий заступає в вівторок. Та це ще не кінець. По переду ще 10 післяопераційних блоків хіміотерапій вартістю від 30 до 55 тисяч гривень. Сім'я, чесно кажучи, фінансово дуже виснажена (вже не говоримо про моральний стан). Витрачено усі збереження , усі благодійні зібрані кошти, залишились тільки борги”, - зазначають волонтери.

Усіх небайдужих до долі молодого хлопця із Старокостянтинова, просять допомогти. Номер карти ПриватБанку: 5168742602660478 Швець Наталія. Телефон: 068 038 97 39
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую