ye-logo.v1.2

Полончанки віддають своє волосся на перуки онкохворим дітям

Допомога 3854
Дівчата, небайдужі до чужого горя, віддали свої коси на перуку для онкохворої дитини
Дівчата, небайдужі до чужого горя, віддали свої коси на перуку для онкохворої дитини. Фото: facebook.com

Протягом місяця семеро жительок міста вирішили відрізати волосся заради допомоги.

Вже майже три місяці в Україні триває акція «Hair for Share». Започаткували її для допомоги онкохворим дітям, які внаслідок хіміотерапії втрачають волосся. В межах акції дівчата погоджуються відрізати своє волосся для того, щоб в подальшому з нього сплели перуки для онкохворих діток.

Як писав раніше сайт «Є», на початку лютого до ініціативи долучилася жителька Полонного Тетяна Кондратюк, яка обстригла своє волосся заради допомоги хворим дітям. Після того ще шість полонанок виявили бажання також взяти участь в акції «Hair for Share».

За словами однієї з ініціаторів благодійної ініціативи в Полонному, волонтерки руху «Твори добро – даруй надію» Олени Дерманської, вони зробили заклик в місті про акцію і люди її підтримали.

«Ми знаємо про наслідки хіміотерапії в дітей з досвіду. Їм дуже важко. Морально складно на це все дивитися, тим паче, що всі ці дітки були нашими знайомими, полончанами, - розповідає говорить Олена. – Коли почули про акцію, яку організували львівські дівчата, вирішили залучити місцевий салон. Там безкоштовно і професійно погодилися обрізати волосся дівчатам і таким чином долучитися до допомоги».

Серед тих, хто обстриг своє волосся, є навіть зовсім юні дівчата. Фото: з фейсбуку

Днями 9-річна Юля і 12-річна Катя також віддали свої коси на перуку для онкохворої дівчинки. «Минуло тижня ці дівчатка та ще двоє полончанок відрізали своє волосся, що відправити його на перуки для онкохворих дітей. До прикладу, 9-річна Юля, в якої немає мами і її виховує лише тато, також відрізала своє волосся. Кажуть, за доброту та співчуття більше відповідає материнське виховання, а батько дає стійкіші риси характеру для життя. Але тут батько так гарно виховав доньку, що навіть не доводиться сумніватися в її доброті та щирості», - додає волонтерка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую