ye-logo.v1.2

В онкохворої журналістки з Хмельницького рецидив: потрібна термінова допомога

Допомога 7136
30-річна жінка вже три роки бореться з раком
30-річна жінка вже три роки бореться з раком. Фото: зі сторінки Фейсбук Олександри Лазаренко

Жінка проходить черговий курс опромінення.

Вже три роки Олександра Лазаренко веде боротьбу з гострим лімфобластним лейкозом, тобто раком крові. Журналістка пройшла 13 курсів хіміотерапій, три високодозних курси та три опромінення в загальному обсязі понад 80 грей.

«Останне лікування я проходила у Києві у приватній клініці. Державні не приймали. Потрібен був лінійний прискорювач, у Хмельницькому його немає. Кошти збирала, як могла. Звернувшись у клініку, я була просто приголомшена вироком – потрібна термінова пересадка кісткового мозку. Там були шоковані у занедбаності мого лікування. Сказали, що все треба було робити раніше і не було б таких жахливих наслідків. Мені назначили знову променеву терапію на грудний та поперековий відділ, аби хоч якось зупинити метастазування, - зазначила Олександра. - Під кінець курсу в мене почались страшенні болі у голові та обличчі. Мені кололи шалені дози гормонів, але толком нічого не домогало. Лікарі направили на МРТ головного мозку. Там виявилось, що метастази проникли у тройничні нерви і у слухові канали. Тому призначили знову високодозну хімію за величезні кошти. З превеликим зусиллями ми знайшли необхідну суму і мене прокапали. Залишатись у цій лікарні ми вже не могли (занадто дорого) і відправились додому».

Щоб врятувати життя Олександрі, потрібно терміново зібрати гроші на лікування.

Жінку й далі турбували страшні болі та набряки на обличчі, де знаходяться пухлини. Нещодавно в неї стався нейрорецидив. Тепер вона проходить ще один курс променевої терапії у приватній клініці Києва. В хворої діагностували ураження спинномозкових корінців та центральної нервової системи.

«Лікарі виставили рахунок на суму 79 тисяч гривень. Але це тільки опромінення, а перебування в стаціонарі та медикаментозне лікування витяге багато грошей. Курс триватиме протягом одного місяця. Від того, як відреагують пухлини на лікування, залежить питання пересадки кісткового мозку. Зараз – головне вижити», - говорить Олександра Лазаренко.

Грошей на лікування у журналістки немає. Жінка потребує фінансової допомоги, адже за роки хвороби витрачено велику суму коштів. Тож Олександра сподівається на підтримку небайдужих.

Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку – 4149 4991 1520 5690 Лазаренко Олександра.

Номер телефону : 097 1841 700 – Олександра.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую