ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Земельні ділянки мають використовуватися за призначенням

Економіка 2041
Органи прокуратури Хмельницької області проводять систематичні перевірки додержання вимог законодавства при розпорядженні земельними ділянками.
Органи прокуратури Хмельницької області проводять систематичні перевірки додержання вимог законодавства при розпорядженні земельними ділянками.. Фото: pravogromady.org.ua

За втручання прокурорів вдалось запобігти протиправному відчуженню 1100 га земель державної та комунальної власності

Органи прокуратури Хмельницької області проводять систематичні перевірки додержання органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вимог законодавства при розпорядженні земельними ділянками сільськогосподарського призначення.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, днями прокурор Новоушицького району опротестував рішення сільської ради, яким незаконно вилучено із користування Шебутинецької ЗОШ І-ІІ ступенів земельну ділянку. Близько 2,6 га землі сільрада відібрала у землекористувача без відповідної згоди.

Також прокуратура Полонського району встановила, що районна держадміністрація передала в оренду громадянину земельну ділянку водного фонду площею 7,7 га для рибогосподарських потреб. Однак орендар, замість риборозведення на зазначеній земельній ділянці, зняв поверхневий шар ґрунту та видобував корисні копалини. У зв’язку з нецільовим використанням землі прокуратура району в інтересах держави в особі райдержадміністрації заявила позов про розірвання договору оренди.

Прокуратура Хмельницької області повідомляє, що загалом цьогоріч у сфері земельних відносин прокурорами порушено 8 кримінальних справ, внесено понад 460 подань і протестів, до відповідальності притягнуто 142 особи, з яких 94 – органів контролю, відшкодовано більше півмільйона гривень до бюджету. За прокурорського втручання вдалось запобігти протиправному відчуженню майже 1100 га земель державної та комунальної власності, повернуто державі 413 га на суму 4 мільйона гривень.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую