ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

За незаконні оборудки із землею - штраф

Економіка 1843
На землю завжди чимало зазіхань.
На землю завжди чимало зазіхань.. Фото: symbolsbook.ru

Засуджено сільського голову за незаконну передачу 72 га землі в оренду приватній фірмі

Набув чинності вирок Камянець-Подільського міськрайонного суду за кримінальною справою, яку порушили за матеріалами Управління СБ України у Хмельницькій області стосовно сільського голови, яка незаконно передала в оренду земельну ділянку на території сільської ради. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

За вказівкою сільського голови було підроблено рішення сесії сільської ради про надання в оренду приватному сільськогосподарському підприємству земель із числа запасу і резервного фонду загальною площею 72 га, хоча, вказане питання на розгляд сесії взагалі не виносилось.

На підставі підробленого рішення сесії між підприємством та сільською радою було укладено договір оренди земельної ділянки.

Вироком суду правопорушницю визнано винною у вчинені злочину, передбаченого ч.1 ст.365 (перевищення влади або службових повноважень) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України і призначено покарання у вигляді штрафу. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую