ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Представившись податківцями, вимагають грошей

Економіка 1723
Податківці повідомляють про шахраїв і просять підприємців бути обережними.
Податківці повідомляють про шахраїв і просять підприємців бути обережними.. Фото: km.sts.gov.ua

На Хмельниччині активізувались наразі невстановлені особи, які видають себе за податківців та, погрожуючи підприємцям штрафами за вигадані порушення, вимагають „скромну винагороду” за "мирне" розв’язання "конфлікту".

Як повідомляє ДПС у Хмельницькій області, останній такий випадок стався 20 листопада 2012 року у Шепетівці. Шахрай "мобілкою" з абонентським номером 063-9749539 телефонував до місцевих підприємців та, представляючись начальником Шепетівської об’єднаної державної податкової інспекції, просив "позичити" певну суму грошей за, так би мовити, "політику податкового невтручання" у бізнес жертв афери.

Якщо підприємець погоджувався на запропоновані "умови", то у якості посередників при передачі хабарів зловмисник використовував місцевих таксистів. Останні навідувались до офісів ошуканих бізнесменів, забирали гроші та відвозили їх за адресою призначення.

Податківці розуміють, що такі ситуації дискредитують імідж служби та підривають довіру до неї. Тому сподіваються на активну громадянську позицію подолян та їх допомогу.

Тож, податкова служба Хмельниччини переконливо просить громадян повідомляти про таке неподобство чи нерегламентовану поведінку з боку податківців регіональний відділ внутрішньої безпеки відомства, який знаходиться за адресою: м. Хмельницький, вул. Театральна, 12 (приміщення міської податкової інспекції), 7 поверх, каб. №704,705,708. Контактні телефони: 70-17-75, 70-17-78, 70-17-97. Або ж звертатись за безкоштовним номером (044) 284-00-07 на антикорупційний сервіс від ДПС України „Пульс податкової”. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую