ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Тваринницво - пріоритетний напрям роботи обласної влади

Економіка 1701
Фото: clip.dn.ua

Саме про розвиток тваринництва на Хмельничині йшлося на розширеній нараді з інвесторами та представниками агрокомпаній. Основною метою проведення даного заходу стало залучення всіх інвестиційних компаній, які орендують на теренах області більше 1 тис. га землі, до розвитку тваринницької галузі.

Як повідомляє Хмельницька ОДА, в цілому по області із понад 500 сільськогосподарських підприємств худобу утримують лише трохи більше 200 господарств, через що не використовується в повній мірі наявний трудовий ресурс. Так, ТОВ «Стіомі – Холдінг» у Дунаєвецькому районі орендує 13 тис.га земель у 15 населених пунктах, в яких проживає більше 5 тис. чол. працездатного населення, але в сільськогосподарському виробництві зайнято трохи більше 200 чоловік. Аналогічно ТОВ «АТК» у Полонському районі обробляє майже 4,5 тис. га ріллі у 6 сільських радах. Із 2 тис. чол. працездатного населення зайнято в аграрному секторі лише 120 чол.

Внаслідок таких підходів до організації виробництва за останні 10 років складається негативна тенденція щодо розвитку сільськогосподарської галузі, в першу чергу тваринницької. Так, виробництво валової продукції рослинництва по всіх категоріях господарств у 2, а то і 3 рази перевищує цей показник у тваринництві.

Окрім того було зазначено, що майже 80% коштів, виділених з обласного бюджету на розвиток АПК, передбачено використати в галузі тваринництва. Всі дії держави та обласної влади спрямовані на збереження та розвиток села. Тільки при взаєморозумінні тих проблем, які виникли у зв’язку з реформуванням на селі, при спільному їх вирішенні можна покращити життя на селі та добробут людей.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую