ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

Податківці Хмельниччини виявили 860 „сірих” найманих працівників

Економіка 1630
„Сіра” зарплата зменшує соціальні пільги, пенсійні накопичення, розмір кредиту.
„Сіра” зарплата зменшує соціальні пільги, пенсійні накопичення, розмір кредиту. . Фото: tsn.ua

За період січня-листопада 2012 року податкова служба регіону провели 338 перевірок роботодавців краю.

І виявили чимало нелегальних працівників.
Як повідомляє ДПС у Хмельницькій області, "тіньовики” від трудового ринку, які дозволяли собі використовувати „сіру” або ж взагалі цілковито нелегальну найману працю сплатять до бюджету 4,5 млн гривень податків та штрафних санкцій, з них до казни вже надійшло три з половиною мільйони. На порушників складено 354 адміністративні протоколи.

Офіційне ж працевлаштування трудових нелегалів додало до місцевих скарбниць регіону 165 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

До того ж, завдяки активній роботі з детінізації ринку праці податківці Хмельниччини залучили до офіційної державної реєстрації 437 приватних підприємців, які раніше провадили комерційну діяльність у „затінку”. Від цього до бюджету надійшло ще 150 тисяч гривень податків.

„Сіра” зарплата не лише зменшує соціальні пільги, пенсійні накопичення, розмір кредиту, а й залишає людей практично беззахисними у разі виникнення конфліктних ситуацій з роботодавцями. Саме над цими аргументами мають в першу чергу замислюватись громадяни при виборі місця роботи, аби не потрапити у скрутну ситуацію в майбутньому.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую