ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

На Хмельниччині задоволено позови прокурорів із земельних питань на суму 6,6 млн. гривень

Економіка 1896
Фото: volynnews.com

Органи прокуратури Хмельницької області активно реагують на виявлені порушення у сфері земельних відносин.

Як повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області, цьогоріч суди задовольнили 300 позовних заяв прокурорів із земельних питань на загальну суму 6,6 млн.грн.. Ще 89 позовів на суму 1,7 млн.грн перебуває у провадженні судів.

Як наслідок,правоохоронці запобігли незаконному наданню майже 300 га земель та повернули до державної і комунальної власності земельні ділянки площею 456 га.

До прикладу, за результатами розгляду 29 заяв прокурора Красилівського району про визнання відумерлою спадщини на земельну частку (пай), до комунальної власності повернуто 95 га земель вартістю близько півтора мільйона гривень.

Рішенням апеляційного суду області задоволено в повному обсязі позовні вимоги Славутського міжрайпрокурора, заявлені в інтересах держави в особі Хмельницької обласної державної адміністрації. Таким чином визнано недійсними 18 державних актів на право приватної власності на земельні ділянки та 18 договорів дарування, згідно з якими ці ділянки були подаровані приватному підприємству. 35 гектарів незаконно приватизованих земель повернуто державі. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую