ye-logo.v1.2

На Хмельниччині на землі заробили на 33 мільйони гривень більше, ніж планували

Економіка 1615
Фото: nr2.ru

В управлінні оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби у Хмельницькій області, повідомляють, що цього року до бюджету мобілізовано 154 мільйони гривень плати за землю з юридичних осіб.

Це 112 відсотків прогнозного показника ДПC України та 102 відсотки бюджетних призначень, затверджених органами місцевого самоврядування.

Понад дві третіх від цього показника – це надходження орендної плати за землю з юридичних осіб. В абсолютних цифрах вони склали 116 мільйонів гривень, що на 30 мільйонів гривень більше порівняно з аналогічним періодом 2011 року.

Працівники податкової служби постійно вживають заходи, спрямовані на покращення адміністрування платежів за землекористування, повне і своєчасне їх надходження до місцевих бюджетів.

Так, податківці області проводять постійний моніторинг укладених договорів оренди земель державної та комунальної власності на предмет відповідності розміру орендної плати вимогам статті 288 Податкового кодексу України та надсилають звернення до органів місцевого самоврядування щодо необхідності перегляду раніше укладених договорів оренди. В результаті до бюджету додатково надійшло півтора мільйона гривень.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую