ye-logo.v1.2

А про чотири мільйони Хмельницькі ріелтори відзвітувати забули...

Економіка 1656
Житло продавали, а звітувати - забули.
Житло продавали, а звітувати - забули.. Фото: lviv.tv

Аудитори податкової служби Поділля в обласному центрі викрили „сіре” агентство з продажу житлової нерухомості, яке упродовж двох років на купівлі та продажі квартир населенню „наварило” понад чотири мільйони гривень, „забувши” їх відобразити у бухгалтерській та податковій звітності.

Про це повідомляє ДПС у Хмельницькій області.

Як встановили податківці, зловмисники на „папері” спробували приховати факт продажу квартир. Для цього вони не вносили до декларацій з податків на прибуток та додану вартість доходи від реалізації житлової нерухомості, яка перебувала на балансі у підприємства.

Проте свідчення клієнтів горе-ріелтора, які купували квартири у аферистів за готівку, підтвердили правоту податківців. За результатами перевірки „тіньовик” сплатить до бюджету по одному мільйону гривень з податків на прибуток та додану вартість.

„Своїми діями махінатор не тільки ухилився від сплати податків, але й практично вліз до кишень хмельничан, привласнивши кошти громадян, які мали піти до бюджету”, – говорить начальник управління податкового контролю ДПС у Хмельницькій області Ігор Дорош.

Наразі проти „сірого” ріелтера за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах відкрите кримінальне провадження за частиною другою статті 212 Карного кодексу України. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую