ye-logo.v1.2
4 Червня, 2020

Податківці Хмельниччини перехопили велику партію контрабандного тютюну

Економіка 1561
Фото: tsn.ua

Тютюнова контрабанда на чверть мільйона гривень не дісталась споживчої мережі Хмельниччини.

Податкові міліціонери регіону потурбувались про здоров’я подолян, запобігши потраплянню на прилавки магазинів краю майже 30 тисяч пачок цигарок з підробними марками акцизного податку чи взагалі без них.

Як повідомили в ДПС у Хмельницькій області, під час огляду замаскованого під гараж складу, що знаходився в приміському селі Лісові Гринівці, було знайдено справжній тютюновий нелегальний „клондайк”, – з незаконного обігу вилучено 12 тисяч пачок сигарет вітчизняних виробників зі сфальсифікованими марками акцизного податку та ще 17 тисячок пачок цигарок відомих світових брендів, на кшталт “Marlboro” й “Next”, взагалі без маркування.

Як встановили податківці, „гаражний клондайк” належав одній хмельницькій панянці. У свою чергу вона пояснила міліціонерам, що тютюнову продукцію зберігав її чоловік.

За висновками науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Хмельницькій області марки акцизного податку на вітчизняних сигаретах не відповідають встановленому законом зразку. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 230 тисяч гривень.

Наразі за матеріалами податкової міліції УМВС України в Хмельницькій області за підробку марок акцизного податку внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за частиною першою статті 199 Кримінального кодексу України. „Тютюновій парочці” загрожує до 7 років ув’язнення.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую