ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Оштрафували 22 посадових осіб молокопереробних підприємств

Економіка 1719
Фото: anthropos.org.ua

Фахівці теруправління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області у листопаді-грудні провели перевірки стану охорони праці на десяти молокопереробних підприємствах області.

Як повідомили в ТУ Держгірпромнагляду, за результатами яких притягнуто до адмінвідповідальності 22 посадові особи, з них троє керівників, призупинено у 37 випадках роботи, обладнання, машини та механізми.

Під час перевірок виявленні суттєві порушення вимог безпеки. Зокрема, більшістю підприємств не отримані дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки від органів Держгірпромнагляду, а якщо він є в наявності термін дії його не продовжено. Посадові особи та спеціалісти не пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці. До виконання робіт з підвищеною небезпекою допускаються працівники, без проходження спеціального навчання. При прийнятті на роботу працівники не проходять стажування, дублювання. Допускаються до роботи працівники, які не пройшли періодичний медогляд. Виявлені випадки не проходження водіями передрейсових медичних оглядів.

На низці підприємств не ведеться облік і контроль за видачею працівникам засобів індивідуального захисту. Працівники лабораторії не забезпечені ЗІЗ. Не створена служба спостереження за експлуатацією будівель і споруд. Допускається експлуатація центрифуги з не заземленим електродвигуном. Кришка резервуара не зблокована з пусковим пристроєм мішалки. Не проведено технічний огляд вантажопідіймальних кранів. Допускаються до експлуатації манометри, які не пройшли перевірку. Не призначено відповідальну особу за справний стан і безпечну експлуатацію електрогосподарства. Не проведено опосвідчення стану безпеки електроустановок. Електроустановки не укомплектовані випробуваними електрозахисними засобами. В котельні відсутнє аварійне електричне освітлення тощо. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую