ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Влада Хмельниччини активізує роботу у напрямах міжнародного та регіонального співробітництва

Економіка 1738
Під час засідання.
Під час засідання.. Фото: oblrada.km.ua

Учора заступник голови обласної ради Василь Осадчий взяв участь у засіданні Ради вітчизняних та іноземних інвесторів, яке провів голова облдержадміністрації Василь Ядуха.

Як повідомляє Хмельницька обласна рада, під час наради Василь Степанович зауважив, що керівництво області активно розширює міжнародне та регіональне співробітництво. Створюються нові та застосовуються перевірені часом ефективні механізми та інструменти досягнення прагматичних цілей розвитку краю, зокрема – зростання вкладень інвесторів у економіку області.

Очільник області переконаний, що зусилля влади у цій царині стали підґрунтям не лише приходу в регіон інвестицій, а й зростання обсягів експорту в високорозвинені країни. Наприклад, станом на 1 жовтня 2012 року до аналогічним періоду минулого року, експорт товарів до Іспанії зріс майже в 10 раз, до Швейцарії – в 3,3 рази, до Великої Британії – в 2,5 рази. Збільшуються експортні поставки готової продукції з високою часткою доданої вартості, зокрема, в 3 рази зріс експорт готових харчових продуктів.

Наступним кроком, потрібним для системного розвитку краю і ефективного використання його ресурсів в рамках виконання Стратегії регіонального розвитку області, є Схема планування території області, проект якої розроблено і відпрацьовується.

Голова спостережної ради, голова ради директорів ПрАТ “Об`єднання “Прогрес” Артур Фрідман поінформував присутніх про реалізацію інвестиційного проекту “Розвиток курорту “Сатанів”.

Також на засіданні ради були розглянуті актуальні питання, досвід і проблеми залучення інвестицій в харчову галузь області, у металургійні та сільськогосподарські підприємства області. Доповідачами з цих питань виступили директор ПрАТ “Деражнянський молочний завод” Валерій Яглінський, директор ТОВ “Тін Імпекс” Аліна Скоморохова, генеральний директор ТОВ “Хмельницькмлин” Василь Барилюк.

За результатами обговорення прийнято протокольне рішення щодо активізації роботи влади на всіх рівнях в напрямку активізації міжнародного регіонального співробітництва та вжиття заходів щодо напрацювання презентаційних матеріалів належного рівня, за допомогою яких Хмельниччина могла б бути гідно представлена на міжнародній арені. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую