ye-logo.v1.2

Бухгалтери Хмельниччини отримали новорічний подарунок

Економіка 2242
Цього разу семінар був дещо нетрадиційним.
Цього разу семінар був дещо нетрадиційним.. Фото: molod.in.ua

Передноворічний семінар для бухгалтерів Хмельниччини, організований «Всеукраїнським бухгалтерським Клубом», представництвом «Баланс-клубу» та Державною податковою інспекцією у місті Хмельницькому, пройшов у форматі святкового засідання.

Як повідомляють у ДПС у Хмельницькій області, дорослі і діти стали тут учасниками новорічної акції «Отримайте новорічний подарунок для вашої дитини», основна ідея якої – виявити турботу про бухгалтерів України та підростаючого покоління.

Поки проходила робоча частина семінару, під час якої були підведені підсумки бухгалтерського року, діти разом з Дідом Морозом і Снігуркою водили хороводи навкруг ялинки та брали участь у дотепній вікторині. На завершення свята на всіх чекали подарунки від компанії «Баланс-клуб».

Примітно, що протягом року у в приміщенні актового залу Міжрегіональної академії управління персоналом відбулося три десятки семінарів з роз‘яснення податкового та бухгалтерського законодавства.

Цього разу у семінари взяли активну участь завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю Державної податкової служби у Хмельницькій області Віктор Чиж, начальник відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у місті Хмельницькому Наталія Козак, начальник відділу податкового контролю юридичних осіб Ігор Доманіцький, а також завідувач відділу соціальних виплат Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в області Ніна Даньковська та сертифікований аудитор кандидат економічних наук Руслан Цебень.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую