ye-logo.v1.2
27 Лютого, 2020

Бюджет області збагатиться на мільйон

Економіка 1318
Фото: visnyk.zp.ua

Завдяки втручанню прокуратури.

Від наповненості бюджету залежить вчасна та у повному обсязі виплата пенсій, стипендій, заробітної плати працівникам бюджетної сфери, а також рівень соціальної захищеності громадян. Про це нагадує прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Враховуючи важливість цього питання, органи прокуратури Хмельницької області щороку вживають ефективних заходів щодо додержання бюджетного законодавства. При цьому головна їх мета – усіма передбаченими засобами реагування повернути до бюджету незаконно отримані кошти.
У минулому році за результатами розгляду 264 документів прокурорського реагування до державної скарбниці відшкодовано 6 мільйонів гривень, половина з них – до місцевих бюджетів. За порушення вимог законів у бюджетній сфері до відповідальності притягнуто понад 130 посадових осіб, у тому числі півсотні посадовців органів контролю.
Крім того, торік за позовами прокурорів до бюджетів різних рівнів судами стягнуто 14,8 мільйона гривень. Завдяки своєчасному реагуванню органів прокуратури області забезпечено реальне виконання судових рішень цієї категорії на суму понад 10 мільйонів.
Результативне відшкодування бюджетних коштів забезпечили прокурори Деражнянського, Красилівського районів, Славутський і Старокостянтинівський міжрайонні прокурори та інші. А прокуратура м.Хмельницького домоглася повернення до бюджету понад 2,5 мільйона гривень.
Уже в поточному році за втручання органів прокуратури Хмельниччини до бюджету перераховано майже 2 мільйони гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую