ye-logo.v1.2

Хто очолив ГУ Міндоходів Хмельниччини?

Економіка 5714
km.sts.gov.ua
Новий керівник Головного управління Міндоходів Хмельниччини.. Фото: km.sts.gov.ua

Згідно наказу Міністерства доходів та зборів України від 26.04.2013 року №248-о в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області призначено Михалчича Володимира Миколайовича, – радника податкової служби І рангу, економіста та юриста за освітою.

Як інформує ДПС Хмельниччини, до призначення у Хмельницьку область Володимир Михалчич очолював податкову службу Волині. А в цілому свій трудовий шлях у економічній царині почав з податкового інспектора, пройшовши практично усі кар‘єрні щаблі: більше десяти років пропрацював на керівних посадах у податковій міліції, очолював Полтавську та Тячівську податкові інспекції.
Під час наради з керівним складом регіональних підрозділів Міндоходів очільник відомства акцентував увагу на якісному виконанні функціональних обов‘язків його працівниками, що має стати запорукою системного та ритмічного наповнення бюджетів усіх рівнів, недопущенні корупційних проявів, забезпеченні якісного сервісу для платників податків.
«Я відкритий до діалогу та співпраці з підприємницьким активом Хмельниччини, представниками інституцій громадянського суспільства задля поліпшення бізнес-клімату та залучення іноземних інвестицій в економіку області, створення нових робочих місць та легалізації трудової зайнятості населення. Інтеграція ж податкової і митної служб у сервісну структуру європейського зразка забезпечить платників податків краю якісним та комфортним обслуговуванням при виконанні своїх зобов‘язань перед бюджетом», - зазначив Володимир Михалчич. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую