ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

"Хмельницькобленерго" все таки можуть приватизувати

Олександр НІКІТІН Економіка 3788

Суд дав "добро" Кабінету Міністрів на приватизацію 15 обленерго

Київський апеляційний адміністративний суд відновив дію розпорядження Кабміну, яким Кабмін доручив Міністерству палива й енергетики вилучити зі статутного фонду НАК "Енергетична компанія України" державні пакети акцій 15 енергопостачальних компаній і передати їх в управління ФДМУ для продажу.
Повідомляється, що суд своїм рішенням задовольнив відповідне прохання позивачів - ФДМУ й Кабміну, скасувавши постанову Окружного адміністративного суду Києва від 2 червня 2010, яким скасовувалося зазначене розпорядження уряду.
Як пише "Коммерсант-Украина", на думку Київського апеляційного адмінсуду, Кабмін, прийнявши це розпорядження, не перевищив своїх повноважень. Однак, відповідно до постанови, рішення Окружного адміністративного суду було прийнято з порушенням норм матеріального права.
Нагадаємо, що 2 червня Окружний адмінсуд Києва за позовом Генеральної прокуратури скасував це розпорядження Кабміну, яким Мінпаливенерго було доручено передати ФДМУ 60%+1 акцію енергопостачальних компаній "Вінницяобленерго", "Волиньобленерго", "Дніпробленерго", "Закарпаттяобленерго", "Хмельницькобленерго", "Крименерго", "Миколаївобленерго", "Чернівціобленерго", "Донецькобленерго" й "Харківобленерго". Також Кабмін доручив передати фонду 60,25% "Запоріжжяобленерго", 60,06% "Луганськобленерго", 51% "Тернопільобленерго", 50%+1 акція "Київенерго" й 46% "Черкасиобленерго".

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую