ye-logo.v1.2

"Хмельницькобленерго" все таки можуть приватизувати

Економіка 4085

Суд дав "добро" Кабінету Міністрів на приватизацію 15 обленерго

Київський апеляційний адміністративний суд відновив дію розпорядження Кабміну, яким Кабмін доручив Міністерству палива й енергетики вилучити зі статутного фонду НАК "Енергетична компанія України" державні пакети акцій 15 енергопостачальних компаній і передати їх в управління ФДМУ для продажу.
Повідомляється, що суд своїм рішенням задовольнив відповідне прохання позивачів - ФДМУ й Кабміну, скасувавши постанову Окружного адміністративного суду Києва від 2 червня 2010, яким скасовувалося зазначене розпорядження уряду.
Як пише "Коммерсант-Украина", на думку Київського апеляційного адмінсуду, Кабмін, прийнявши це розпорядження, не перевищив своїх повноважень. Однак, відповідно до постанови, рішення Окружного адміністративного суду було прийнято з порушенням норм матеріального права.
Нагадаємо, що 2 червня Окружний адмінсуд Києва за позовом Генеральної прокуратури скасував це розпорядження Кабміну, яким Мінпаливенерго було доручено передати ФДМУ 60%+1 акцію енергопостачальних компаній "Вінницяобленерго", "Волиньобленерго", "Дніпробленерго", "Закарпаттяобленерго", "Хмельницькобленерго", "Крименерго", "Миколаївобленерго", "Чернівціобленерго", "Донецькобленерго" й "Харківобленерго". Також Кабмін доручив передати фонду 60,25% "Запоріжжяобленерго", 60,06% "Луганськобленерго", 51% "Тернопільобленерго", 50%+1 акція "Київенерго" й 46% "Черкасиобленерго".

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую