clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Грант на розвиток бізнесу? Легко!

Фото: автора

ЄБРР готовий надати фінансову допомогу малому і середньому бізнесу Хмельницької області. Треба тільки надіслати заявку з невеликим пакетом документів.

В рамках грантової підтримки Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) допомагає малим і середнім підприємствам залучати консультантів, які здатні якісно трансформувати їх бізнес. Гранти надаються для часткової компенсації оплати послуг цих консультантів.
«Хмельницька область — дуже перспективна, і ми готові надати всебічну грантову підтримку малому і середньому бізнесу. У таких компаній не вистачає інновацій, знань, коштів, щоб розвиватися і ставати більш конкурентоспроможними. Ми виступаємо гарантом професійного консалтингу», — пояснює менеджер Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні Катерина Рігг.
Грант від ЄБРР можуть отримати ті підприємства області, 50% приватної власності яких належить громадянам України, і де є до 250 працівників. Підприємство повинне працювати на ринку не менше двох років, мати гарну репутацію і справді потребувати допомоги.
«Подача заявки дуже проста. Потрібен невеликий пакет документів: статут, реєстраційний сертифікат, фінансова звітність, заповнена проектна заявка. Ми оцінюємо консультаційні проекти через рік після їх завершення. Результати вражають. Наприклад, 25% українських малих і середніх підприємств збільшили дохід на 62%», — зазначає Катерина Рігг.
Менеджер підкреслює, що грант — це не кредит, а безоплатна фінансова допомога, якою можуть скористатися підприємства для свого розвитку.
ЄБРР вже надав гранти восьми компаніям Хмельниччини. Серед них — хмельницька міська «Перша аптека».
«Ми півроку працювали з консультантами, вони вислуховували наші пропозиції, аналізували роботу і пропонували своє бачення розвитку бізнесу. Виправивши недоліки в роботі, які побачив консультант, ми почали економити 40% часу. Така співпраця реальна і дієва, а найголовніше — приносить результат», — розповідає директор хмельницької міської «Першої аптеки» Наталія Маліновська.
Грантову підтримку малому і середньому бізнесу в Україні ЄБРР надає з 2010 року. Цьогоріч фінансову допомогу мають отримати сто українських підприємств.


 

Підприємцям області розповідають про грантову підтримку від ЄБРР

Наталія Маліновська: "Хмельницька міська "Перша аптека" вже відчула переваги роботи з консультантами"

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 18.10.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.45
26.47
31.07
31.09
0.46
0.46

Гарячі лінії

> <

Архів новин

<<Жовтень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31