ye-logo.v1.2

Хмельницькі антимонопольники оштрафували дві вінницькі фірми

Економіка 1694
Окрім штрафу, Антимонопольний комітет вніс дві фірми до так званого чорного списку
Окрім штрафу, Антимонопольний комітет вніс дві фірми до так званого чорного списку. Фото: korrespondent.net

Обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України покарало вінничан на 136 тисяч гривен та занесло до «чорного списку»

 Причиною такого штрафу стало те, що ТОВ «Камео» (м. Вінниця) та ТОВ «Компанія Плутос Груп» (м. Вінниця) у 2014 році, як стверджують в Хмельницькому обласному тервідділенні АМКУ, узгодили дії під час проведення комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради процедури відкритих торгів із закупівлі солі, чистого хлориду натрію, води морської та сольових розчинів.

 
«Для участі у процедурі закупівлі товариства надали однаково оформлені документи, ідентичні довідки, надання яких не було передбачено документацією конкурсних торгів, - йдеться у повідомленні прес-служби Хмельницького обласного тервідділення АМКУ. - Працівник ТОВ «Компанія Плутос Груп» одночасно був представником ТОВ «Камео» за довіреністю. Погоджена поведінка учасників конкурсних торгів була спрямована на усунення конкуренції, що, як наслідок, призводить до спотворення конкурентного середовища при виборі замовником кращої пропозиції, яка можлива лише при справжніх умовах змагальності».
 
Окрім штрафу, фірми внесені до «чорного списку», який не дозволить їм протягом 3-х років приймати участь у державних закупівлях. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую