ye-logo.v1.2
5 Липня, 2020

Не панікуйте! Хмельницькі газовики самі принесуть вам рахунки

Економіка 3748

Підписатися на канал "Є" в Youtube

У «Хмельницькгазі» пояснили, що змінилося для споживачів із липня через те, що тепер гроші за спожите паливо слід платити іншому підприємству.

Із липня цього року постачальником газу є не «Хмельницькгаз», а новостворене  ТОВ «Хмельницькгаз збут». Через це, як кажуть у «Хмельницькгазі», який є засновником нового товариства, у людей виникає чимало запитань. Особливо, щодо розрахунків за спожите блакитне паливо.
«Ми попередили усі банківські установи, що кошти, які люди сплачують у липні, вони всі йдуть на рахунок ТОВ «Хмельницькгаз збут», - каже заступник голови правління ПАТ «Хмельницькгаз» Віталій Рейда. – Плутанини ніякої не буде, все просто – людина сплачує, а банк перераховує».
Не слід одразу ж бігти й до газовиків, щоб поміняти розрахункову книжку. Як стверджує Віталій Рейда, можна платити і по старій книжці. Утім, невдовзі і вона не знадобиться, адже газовики будуть розносити споживачам рахунки, по яким ті й будуть сплачувати. Не потрібно й швидко бігти до них за тим, аби укласти новий договір з ТОВ «Хмельницькгаз збут» про надання послуг з газопостачання. Віталій Володимирович обіцяє, що працівники компанії намагатимуться дійти до кожного, щоб укласти нові угоди.
Отож, якщо відкинути той факт, що відтепер сплачуємо за газ не «Хмельницькгазу», а «Хмельницькгаз збуту», то виходить, що нічого не змінилося. Навіть номери телефонів «гарячої лінії» залишилися ті самі: (0382) 71 22 41, (0382) 71 04 55, (0382) 71 70 03, (0382) 71 70 10, (0382) 71 70 72, або (0800) 50 43 14  .

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую