ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

На Хмельниччині оштрафували 150 громадян за незадекларовані доходи

Економіка 1585
Сума задекларованого подолянами доходу склала цього року 692 мільйони гривень
Сума задекларованого подолянами доходу склала цього року 692 мільйони гривень. Фото: ipnews.in.ua

Загалом декларації у 2015 році подали 13,6 тисячі подолян.

З початку року на Хмельниччині проведено 149 перевірок громадян, які не подали декларації про доходи та майновий стан, хоча повинні були зробити це у встановлений законодавством термін. Як повідомили у Державній фіскальній службі внаслідок цього до бюджету донараховано 1,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій.

“Перевірено 82 громадян, які отримали дохід у вигляді додаткового блага, тобто списання банківськими та фінансовими установами заборгованості за кредитними зобов'язаннями, їм донараховано 1,3 мільйона гривень. Перевірено також 34 мешканців краю, які не прозвітували перед державою про отриману спадщину від фізичних осіб. Вони сплатять до бюджету 114 тисяч гривень”, - зазначають податківці.

Найбільш результативною є документальна перевірка мешканця Хмельницького, який у 2013 році отримав 3,9 мільйона гривень додаткового блага, однак не включив дану фінансову операцію до декларації. Така забудькуватість обійдеться цьому платнику у 832 тисячі гривень податку.

Загалом декларації до органів фіскальної служби Хмельниччини у 2015 році подали 13,6 тисячі громадян, сума задекларованого ними доходу склала 692 мільйони гривень. Як відзначають фахівці, 59 відсотків декларацій подали трохи більше 8 тисяч громадян, які згідно із Податковим кодексом зобов’язані їх подати в обов'язковому порядку.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую