clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Дунаєвецькі підприємства змовились і знизили закупівельні ціни на молоко

Молокозаводи змовились і занизили ціни

Молокозаводи змовились і занизили ціни. Фото: bastion.tv

Молокозаводи оштрафували за антиконкурентні дії.

 Антимонопольники області оштрафували підприємства «Дунаєвецькиймаслозавод» та «Аромат» (філію «Лактіс») на 22,112 тисячі гривень.

Молокозаводи у квітні-травні 2015 року одночасно знизили закупівельні ціни на молоко від індивідуальних господарств населення у Дунаєвецькому районі. Антимонопольники помітили негативні зміни на ринку у вигляді обмеження цінового вибору для здавачів молока.

“При збільшенні статей витрат (енергоносії, заробітна плата тощо) молокопереробні підприємства не вживали достатніх заходів щодо мінімізації та оптимізації витрат, а використовували механізм антиконкурентних узгоджених дій, оскільки завдяки погодженій поведінці могли визначати умови обороту товару на ринку молока незбираного для промислової переробки, що закуповували у населення” - повідомляють у прес-службі Антимонопольного комітету області.

Таким чином підприємства мали на меті диктувати умови закупівлі молока та отримувати однобічну користь під час закупівлі. При цьому інтереси здавачів не враховували.

Наталя ГАРМАТЮК

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Травень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31