clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Як подільському підприємству отримати грант від ЄБРР

У Хмельницькому відбулась зустріч представників ЄБРР і підприємців

У Хмельницькому відбулась зустріч представників ЄБРР і підприємців. Фото: автора

Банк готовий надати фінансову допомогу малому і середньому бізнесу регіону.

 У рамках грантової підтримки Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) допомагає малим і середнім підприємствам залучати консультантів, які здатні якісно трансформувати їх бізнес. Аби розповісти про можливості для розвитку, представники організації у вівторок, 26 квітня, зустрілись з підприємцями Хмельниччини. Усього зареєструвалось майже півсотні учасників.

«ЄБРР надає малому і середньому бізнесу гранти – безповоротну фінансову допомогу. Вона полягає в тому, що підприємствам виплачуються кошти на втілення певних консультаційних проектів в розмірі від 50 до 70 відсотків від чистої вартості проекту, але не більше ніж 10 тисяч євро», - пояснює спеціаліст з проектів Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні Роман Пилипів.

Грант від ЄБРР можуть отримати підприємства, 50 відсотків власності яких належить громадянам України, які працюють на ринку не менше двох років, мають гарну ділову репутацію і позитивну динаміку розвитку, де є до 250 працівників.

Бізнесменів заацікавила співпраця з ЄБРР

«Подача заявки проста, потрібен невеликий пакет документів: статут, реєстраційний сертифікат, фінансова звітність, заповнена проектна заявка. Ми оцінюємо консультаційні проекти через рік після їх завершення. Але якщо результати не відповідають очікуванням, кошти назад вимагати ніхто не буде», — зазначає Роман Пилипів.

ЄБРР вже надав гранти близько десяти підприємствам Хмельниччини. Консультації надаються в сферах розробки стратегії розвитку компанії, маркетингу, управління фінансами, підвищення енергоефективності, впровадження IT-технологій тощо.

ЄБРР частково компенсує оплату послуг консультантів

За оцінками банку, за час роботи ЄБРР з малим і середнім бізнесом 28% українських малих і середніх підприємств збільшили дохід на 45%, 25% – збільшили продуктивність на 30%, 19% – підписали нові контракти, 15% – розширили асортимент продукції, 18% – залучили фінансування в середньому на 630 тис. євро кожне.

Для більш детальної інформації звертайтеся до Групи з фінансування та розвитку малого та середнього бізнесу в Україні: електронна пошта knowhowukraine@ebrd.com.

Довідка. Грантову підтримку малому і середньому бізнесу в Україні ЄБРР надає з 2010 року. ЄБРР допомагає підприємствам залучати висококваліфікованих консультантів і надає гранти для часткової компенсації оплати послуг консультантів. За цей час було реалізовано понад 300 проектів на суму близько 2 млн. євро донорського фінансування.

 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 21.10.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.55
26.57
31.3
31.32
0.46
0.46

Гарячі лінії

> <

Архів новин

<<Жовтень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31