ye-logo.v1.2

Звернення до ЗМІ активістів Ініціативної групи по захисту прав та інтересів учасників українського Інтернет-бізнесу

Економіка 1494

Шановні журналісти! 18 листопада 2010 року Парламент України ухвалив новий Податковий Кодекс. Згідно ст. 291.2.1 підприємці, які займаються роздрібною торгівлею в Інтернеті, повинні будуть перейти на загальну систему оподаткування.

Підприємці будуть зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Стане обов’язковим ведення бухгалтерського обліку та встановлення касового апарату. Податкові органи отримають повноваження проводити перевірки без попередження.
Вважаємо, що Податковий Кодекс таким чином знищить український інтернет-бізнес, переважна частка якого – інтернет-магазини з невеликим доходом (платники єдиного податку). Це завдасть шкоди молодим українським дизайнерам та онлайн-магазинам подарунків, які тільки почали розвиватись саме в такій формі. Адже відкривати власні офлайн-магазини через високу орендну плату вони не мають змоги. Всі малі інтернет-магазини будуть вимушені піти з ринку. Через недосконалість законодавства в галузі електронної комерції, підприємці шукатимуть нові лазівки для оформленні діяльності або підвищуватимуть ціни. Щоб не допустити цього, ми категорично протестуємо проти прийняття Податкового Кодексу.
Зараз по всій країні проводяться масові акції протестів: http://www.unian.net/ukr/theme/694
Закликаємо Вас поширити інформацію про наш протест. Більшість власників онлайн-магазинів ще не усвідомлюють всіх загроз Податкового Кодексу. Переважна більшість споживачів не знають, що через новий Кодекс ціни зростуть на 30-40% (через збільшення єдиного податку, скорочення видів діяльності, які раніше могли працювати за спрощеною системою оподаткування, зростання цін на бензин, збільшення кількості штрафів, ускладнення ведення бухгалтерського обліку, встановлення касових апаратів тощо).
Ми закликаємо всіх підприємців-учасників українського Інтерент-бізнесу об’єднатись і захистити власні економічні права та свободи. Ми розпочали акцію протесту в Інтернеті. Розміщуємо на своїх сайтах банер – вимогу від Президента ветувати злочинний Податковий Кодекс. Код банеру -
<a title="http://web-store.livejournal.com/" rel="attachment wp-att-102" href="http://web-store.livejournal.com/"><img class="alignnone size-full wp-image-102" title="1default" src="http://kawaiifactory.com.ua/wp-content/uploads/2010/11/1default.gif" alt="" width="468" height="60" /></a>
Зараз ми готуємо свої зауваження та пропозиції до Податкового Кодексу. Черговий збір Ініціативної групи відбудеться 25.11 о 20.00 біля пам’ятника козаку Мамаю на Майдані Незалежності (праворуч від сцени).
Хочемо нагадати, що в разі підписання Президентом Кодексу, ми розпочнемо всеукраїнський страйк Інтернет-бізнесу (закриття інтернет-магазинів, безстрокові мітинги, відмовимось від сплати податків).

З повагою,
активісти Ініціативної групи по захисту прав та інтересів учасників українського Інтернет-бізнесу

Контактна інформація:
http://web-store.livejournal.com/
webstore.ukraine@gmail.com
т. (050) 600-01-90
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую