ye-logo.v1.2

В сумермаркетах подешевшають молочні продукти та м'ясо птиці

Економіка 2154

Антимонопольний комітет України зобов’язав 10 найбільших торговельних мереж знизити роздрібні ціни на молочні продукти та м’ясо птиці

Антимонопольний комітет України зобов’язав 10 найбільших торговельних мереж знизити роздрібні ціни на молочні продукти та м’ясо птиці адекватно зменшенню оптових цін виробниками, з якими укладені договори на постачання такої продукції. Серед них є й ЗАТ «Фуршет», «ПАККО-холдинг» та торгово – промислова корпорація «Fozzy Group». Торговельні мережі мають знизити роздрібні ціни зокрема на молоко, сметану, вершкове масло, твердий сир та м'ясо птиці.

Днями раніше Комітет зобов’язав ДП «Мілкіленд-Україна», ВАТ «Молочний Альянс», ТОВ «Юнімілк», ТОВ «Данон», ВАТ «Вімм-Білль-Данн Україна», Корпорації «Клуб Сиру», ЗАТ «Галичина», ВАТ «Шосткинський міськмолкомбінат», ТОВ «ВО «Моліс» і ЗАТ «Лакталіс-Миколаїв» забезпечити в листопаді цього року поетапне зниження оптово-відпускних цін на молоко, сметану, вершкове масло та твердий сир.

«Ми розраховуємо, що споживачі вже найближчим часом зможуть відчути зниження цін на соціально важливі продукти харчування, – запевняє голова Хмельницького відділення Антимонопольного комітету Віталій Олуйко. - Крім винесених Антимонопольним комітетом України рекомендацій, наше Відділення рекомендувало ЗАТ фірма «Бакалія», яке є одним із крупних суб’єктів господарювання, що здійснює діяльність у мережі роздрібної торгівлі продуктами харчування в Хмельницькій області, забезпечити відповідне зниження цін на м’ясо птиці та молочні продукти. У відповідь товариство повідомило, що постійно контролює націнку на продукти харчування та рівень цін і планує надалі укладати прямі контракти з виробниками молочних продуктів та м'яса птиці з метою уникнення необґрунтованого росту цін за рахунок ланки посередників”.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую