ye-logo.v1.2

З початку року на Хмельниччину завезли 245 тисяч тонн товарів з-за кордону

Економіка 1289
Почали більше завозити товарів з Польщі
Почали більше завозити товарів з Польщі. Фото: iPress.ua

Область вдвічі збільшила закупки закордонних товарів для виробничих потреб.

 З початку 2016 року підприємства Хмельницької області придбали за кордоном різноманітної промислової продукції на 7 мільярдів 638 мільйонів гривень. Як зауважують фіскальники, вартість імпортних товарів на 56 відсотків перевищує показники відповідного періоду минулого року.

«Загалом придбали 245 тисяч тонн товарів, що на 100 тисяч тонн більше, ніж було у 2015 році, - кажуть у фіскальній службі. - Впродовж року найбільше товарів було імпортовано з Польщі. На сьогодні їх вартість складає 1 мільярд 251 мільйон гривень. При цьому спостерігається збільшення ввезення польського імпорту майже на 75 відсотків».

Переважно від західних сусідів завозили кам’яне вугілля, запасні частини до автомобілів, автобуси, підшипники, прокат плоский та мийні засоби.

До топ-п’ятірки країн-імпортерів також увійшли Росія, Швейцарія, Німеччина та Нідерланди. З-поміж номенклатури закупленої там продукції - промислове обладнання, твели, сталевий прокат, порошок алюмінієвий, санітарно-технічні вироби, мінеральні добрива.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую