ye-logo.v1.2

З початку року бюджети Хмельниччини отримали 2 мільярди 815 мільйонів гривень податків і зборів

Економіка 997
На Хмельниччині платежі до місцевих бюджетів зросли майже на 1 мільярд гривень
На Хмельниччині платежі до місцевих бюджетів зросли майже на 1 мільярд гривень . Фото: zt.sfs.gov.ua

Платежі до місцевих бюджетів зросли.

 За підсумками січня-жовтня 2016 року платники податків до місцевих бюджетів Хмельницької області спрямували 2 мільярди 815 мільйонів гривень податків та зборів. Про це повідомили у фіскальній службі області.

За даними фіскальників, обсяги податкових надходжень до відповідного періоду минулого року зросли на 154 відсотки, тобто більше на 983 мільйони гривень проти торішнього показника. Місцеві бюджети отримали у додаткове фінансування 422 мільйони гривень.

«Основним фінансовим сегментом стала сплата податку на доходи фізичних осіб, якого надійшло понад 1,5 мільярда гривень. Іншою важливою складовою наповнення бюджетів територіальних громад є податок на майно, платежі від якого склали 457 мільйонів гривень. Передусім це плата за землю, яка досягла 422 мільйони гривень, податок на нерухоме майно, що становить 32 мільйони гривень і транспортний податок – 2,9 мільйона гривень», - зазначили податківці.

У свою чергу платники єдиного податку, до категорії яких входять представники малого та середнього бізнесу, додали до місцевих бюджетів 408 мільйонів гривень. Також суттєво вплинула на забезпечення фінансової стабільності місцевих громад сплата акцизного податку з роздрібного продажу, який досяг позначки у 281 мільйон гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую