ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Наближена до Коломойського фірма програла суди хмельницьким антимонопольникам

Економіка 2019
Укранафта, за повідомленням АМКУ, вже спатила штраф
Укранафта, за повідомленням АМКУ, вже спатила штраф. Фото: from-ua.com

Рівненський апеляційний господарський суд відмовив ПАТ «Укрнафта» у задоволенні позову.

Ще влітку цього року Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПАТ «Укрнафта», ТОВ «Айас» та ТОВ «ТК-Фаро» на 408 тисяч гривень загалом за антиконкурентні узгоджені дії.

Антиномопольники встановили, що в першому півріччі 2015 року ці фірми встановили однакові ціни на скраплений газ та дизельне пальне, що реалізується через АЗС.

Утім, за повідомленням прес-служби АМКУ, ПАТ «Укрнафта» звернулось до Господарського суду Хмельницької області з позовом про визнання недійсним та скасування частково рішення відділення. Але Господарський суд Хмельницької області відмовив ПАТ «Укрнафта» у задоволенні позову. А Рівненський апеляційний господарський суд залишив рішення Господарського суду Хмельницької області без змін.

ПАТ «Укрнафта» вже сплатило штраф у розмірі 136 тисяч гривень до Державного бюджету України.

Нагадаємо, 50%+1 акція «Укрнафти» належить НАК «Нафтогаз», близько 42% – компаніям, афілійованим з групою «Приват» Ігоря Коломойського.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую